O nas

Kim jesteśmy?


Centrum Przewozów Turystycznych AURORA, to firma stworzona przez ludzi, dla których priorytetem są usługi wysokiej jakości, miła obsługa i nowoczesne podejście do potrzeb klienta.
Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem branżowym z dziedzin transportu, motoryzacji, finansów, reklamy i obsługi klienta. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie dostarczyć usługę przewozów autokarowych najwyższej jakości. Z dnia na dzień, zmieniamy oblicze przewozów turystycznych, pokazując, że współpraca między naszą firmą, a klientem, może być długotrwała, owocna i przyjemna.

Dlaczego my?

Doświadczeni kierowcy
Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Chcemy mieć pewność, że nasi pasażerowie są w dobrych rękach.
Klimatyzacja
W lecie nigdy nie będzie za gorąco, a w zimie za chłodno. Mamy pewność, że zawsze dowieziemy naszych pasażerów na miejsce w komfortowych warunkach.
Przyjazne ceny
Podróżowanie wcale nie musi być drogie. Nasze wyceny są przygotowywane indywidualnie, w stosunku do potrzeb danego klienta.
Komfort i bezpieczeństwo
Nasze autobusy spełniają wszystkie wymagane warunki techniczne. Autokary wyposażone są w wygodne fotele, GPS, klimatyzację, 2 monitory, DVD, barek, ekspres do kawy oraz WC.
Miła i profesjonalna obsługa
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami przez e-mail, formularz kontaktowy lub telefon. Lubimy spotkania, więc równie dobrze możemy do ciebie przyjechać, aby uzgodnić szczegóły wynajmu.
Licencje i ubezpieczenia
Podróżuj bez granic. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje na przewozy krajowe i międzynarodowe. Nasi pasażerowie objęci są ubezpieczeniem NNW podczas przejazdu.

Podróż zaczyna się tutaj

Skontaktuj się z nami